Kompleksową modernizację przeszło obejście zakładu w Szymiszowie. Dzięki temu załadunek odbywa się teraz sprawniej i bezpieczniej.
Prace budowlane trwały około dwóch miesięcy. W ramach inwestycji przebudowana została droga dojazdowa do firmy, parking dla pracowników oraz plac manewrowy znajdujący się przed halą produkcyjną.
W miejscu, gdzie znajdował się tłuczeń, pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa i betonowa. W ten sposób przebudowany został teren o wielkości ponad 5 tys. mkw. Co ważne, pod nawierzchnią powstała wcześniej nowa kanalizacja deszczowa i sanitarna.

  • Naszym celem była przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa pracy załogi – deklaruje Aleksander Szulc. – Inwestycja przyczyniła się także do usprawnienia transportu wewnętrznego oraz załadunku i rozładunku ciężarówek. Ponadto, dzięki nowej nawierzchni, udało się ograniczyć ilość pyłu wydobywającego się spod kół samochodów i wózków widłowych.

Przeprowadzona inwestycja jest kontynuacją działań rozpoczętych w 2019 r. w Alruno. Wtedy firma zmodernizowała 4,2 tys. mkw placu manewrowego. Ponadto plan rozwoju Alruno przewiduje kapitalny remont budynku administracji do końca 2021 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *